Opel Mokka od Irmscher!

Opel Mokka od Irmscher!


Gdy tylko Opel wypuści jakiś nowy model, firma tuningowa Irmscher próbuje stworzyć jego ładniejszą i mocniejszą wersję. Obecnie przygotowuje się do modyfikacji małego crossovera Mokka.

Program tuningowy dla Opla Mokki to dwa rodzaje zmian: poprawa wizualna oraz zwiększenie możliwości jednostki napędowej.

Pierwszy z tych pakietów opiera się na aplikacji kilku nowych elementów do nadwozia pojazdu: nowy grill, metalowe wzmocnienia pod drzwiami oraz większy spoiler. Po bokach zostaną dodane czarne ozdobne pasy, a z tyłu – nowe końcówki układu wydechowego. Mokka otrzyma także obniżone o 30 mm zawieszenie oraz szeroki wybór wzorów kół w rozmiarze do 20 cali.

Jeśli chodzi o wnętrze, to specjaliści z Irmscher zdecydowali się rozszerzyć ilość oferowanych materiałów wykorzystanych do obicia siedzeń, kierownicy, drążka zmiany biegów oraz udekorować progi chromem.

Irmscher poprawi również możliwości tego samochodu podciągając moc 1,4-litrowej jednostki, która w standardowej formie produkuje 140 KM.

Nowy wygląd samochodu możemy zobaczyć na kilku komputerowych grafikach, a jeszcze w tym roku zostaną ujawnione zdjęcia rzeczywistego modelu oraz szczegółowe informacje na jego temat.

 

Źródło: moto.onet.pl


{loadposition NC}