Kompleksowa oferta Opla dla klientów biznesowych

Opel AstraKompleksowa oferta Opla dla klientów biznesowych

  • Nowa Astra w ofercie leasingowej: innowacyjne matrycowe reflektory IntelliLux LED® lub 5 500 zł na dodatkowe wyposażenie
  • Opel Insignia z rabatem nawet do 26 500 zł
  • Szeroka oferta praktycznych samochodów dostawczych Opel

Warszawa. Opel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców oferując szeroką gamę ekonomicznych i komfortowych samochodów. Niskie koszty eksploatacji, zróżnicowane programy finansowania oraz szereg indywidualnych rozwiązań zapewniają korzyści, których powinien dostarczać samochód firmowy. Modele Opla, dzięki swojej różnorodności i praktyczności stanowią idealną propozycję dla przedsiębiorców, niezależnie od tego, czy reprezentują oni średnią lub małą firmę czy dużą korporację.

Doskonałym wyborem flotowym jest nowa Astra, która przebojem wkroczyła na europejski rynek zdobywając wiele branżowych nagród i w kilka miesięcy przekraczając próg 100 000 złożonych zamówień. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się teraz na nową Astrę (od wersji Enjoy) i skorzystają z programu Opel Leasing lub Opel Business Service otrzymają innowacyjne nieoślepiające reflektory IntelliLux LED® albo inne dodatkowe pakiety wyposażenia o wartości 5 500 zł w cenie samochodu.

 

Dla poszukujących większego auta, doskonałym wyborem jest, ciesząca się dużym powodzeniem wśród klientów flotowych, Insignia, dostępna teraz w cenie niższej nawet o 18 000 zł. Ponadto wybrane pakiety wyposażenia dodatkowego do tego modelu są dostępne za mniej niż połowę ceny, co pozwala na dodatkową oszczędność, nawet do 8 500 zł.

Dla firm, które potrzebują auta do przewozu większych ładunków, Opel oferuje szeroką gamę lekkich samochodów dostawczych z możliwością konwersji i montażu zabudów specjalistycznych, przystosowanych do wykonania zróżnicowanych zadań. Samochody te odznaczają się typową dla Opla wytrzymałością i niskimi kosztami eksploatacji. Combo, Vivaro i Movano z ekonomicznymi silnikami diesla są dostępne w atrakcyjnych cenach. Ponadto, klienci zainteresowani bardzo popularnymi modelami wyposażonymi w sprawdzone silniki, spełniające normę emisji spalin EURO 5, wciąż jeszcze mogą składać zamówienia na te pojazdy. Zalety samochodów dostawczych marki Opel docenia coraz więcej klientów. W 2015 roku sprzedaż dostawczych Opli była o 52% wyższa niż rok wcześniej, a model Vivaro kombi w minionym roku został liderem swojego segmentu i najczęściej wybieranym minibusem w Polsce. Jakość dostawczych Opli została również potwierdzona w raporcie awaryjności DEKRA. W 2015 roku wielofunkcyjny Movano zajął pierwsze miejsce pod względem niezawodności w klasie lekkich samochodów dostawczych, natomiast w 2016 roku Combo został liderem w kategorii „furgon kombi/mały van”.

Wszystkie firmy, które już posiadają w swojej flocie samochody marki Opel mogą skorzystać z kompleksowego programu obsługi serwisowej klientów flotowych Service4Fleet. Wszyscy klienci programu objęci są jednolitymi i transparentnymi zasadami działania oraz bardzo konkurencyjną, spójną polityką cenową i rabatową. Otrzymują oni dedykowanego konsultanta i są obsługiwani w sposób priorytetowy. Autoryzowane Serwisy Opel uczestniczące w programie są rozlokowane na terenie całego kraju, tak aby zapewnić optymalny dostęp w każdym regionie. W programie Service4Fleet zostało zarejestrowanych już prawie 14 000 samochodów marki Opel. Przystąpienie do programu jest bezpłatne dla wszystkich klientów flotowych, którzy użytkują co najmniej 20 samochodów marki Opel.

Więcej informacji na temat aktualnej oferty oraz dostępności poszczególnych modeli można znaleźć na stronach konsumenckich marki www.opel.pl oraz u autoryzowanych dystrybutorów marki Opel.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna produktów może ulec zmianie. Niektóre elementy wyposażenia mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Źródło: media.opel.com.