Kluby Opla – Astra Tuning Team

Astra Tuning Team

Astra Tuning Team istnieje od lutego 2005 roku i jest klubem dla ludzi których łączy wspólna pasja jaką jest tuning samochodów Opel
Poczałkowo były zamiary zrzeszenie posiadaczy Kadettów i Astr jednak ze względu iż nasz klub cieszył się zainteresowaniem głownie posiadaczy astry powstał klub łączący właśnie ich. Początki były skromne, gdyż rozpoczynaliśmy na zaledwie kilku autach lecz obecnie w naszych szeregach jest prawie setka aut klubowych i wciąż przybywają nowe.

Najprężniej działające oddziały to Warszawa, Śląsk, Rzeszów, Radom, Łódź, Dębica. Na tych terenach odbywają się bardzo często spoty oraz inne formy integrowania klubowiczów. Warte zauważenia jest to ze np. w Warszawie praktycznie co tydzień odbywa sie spotkanie klubowe.

Pierwsza imprezą zorganizowaną przez ATT był I Ogólnopolski Zlot Astra Tuning Team w Borkach k.Tomaszowa Maz. Miał on miejsce we wrześniu 2006 i w planach jest cykliczne organizowanie tej imprezy. Warta zauważenia jest również akcja prowadzona przez ATT – „ATT-ASSISTANCE”. Jest to bezpłatna pomoc drogowa w wybranych rejonach Polski a nawet poza jej granicami dla klubowiczów.

 

Nasze plany na przyszłość są dość śmiałe i nie brakuje nam wigoru by je realizować, gdyż w naszych szeregach znajduje się wiele osób które z zapałem i całkowitą bezinteresownością wprowadzają w życie nowe projekty. Obecnie poszerzamy gamę naszych klubowych gadżetów jak również nawiązujemy nowe kontakty celem rozszerzenia naszej działalności oraz uatrakcyjnienia wspólnych imprez.

Aktualnie włączyliśmy się w organizacje przyszłorocznego ogólnopolskiego zlotu opla, szukamy chętnych osób do pomocy przy organizowaniu tej imprezy. Klub posiada własną stronę internetowa oraz forum od maja 2005 roku www.astratuningteam.pl.
Wszyscy chętni którzy mają astrę i chcą poznać ciekawych ludzi są mile widziani w naszym gronie.

Na forum zarejestrowanych jest blisko 5900 użytkowników, a dyskusje toczą się w blisko 8350 różnych tematach.

Redakcja Portalu Twoj-OPEL.pl zaprasza do odwiedzenia strony Astra Tuning Team!

źródło: Astra Tuning Team

{loadposition NC}