Innowacja Opla: wszystko do iPhone’a – Opel FlexApp

Innowacja Opla: wszystko do iPhone’a – Opel FlexApp

  • Opel wprowadza serię narzędzi przeznaczonych dla kierowców i miłośników muzyki
  • Użytkownicy iPhone’ów korzystają z najatrakcyjniejszych innowacji Astry SportsTourer dzięki technologii AR
  • Specjalne aplikacje do Astry umożliwiają użytkownikom iPhone’ów wystąpienie we własnej reklamie

Iphone Opel Innowacje Opla dostępne są odtąd także dla użytkowników iPhone’ów. Aplikację Opel FlexApp – serię narzędzi do iPhone’a – zaprojektowano z myślą o wprowadzeniu różnych udogodnień dla kierowców, które mają ułatwić parkowanie, robienie zakupów, planowanie urlopów, prowadzenie działalności biznesowej oraz znalezienie playlisty odpowiedniej do nastroju, a dzięki temu dotarcie do celu podróży w prosty, efektywny i przyjemny sposób.

Zwolennicy Astry otrzymują specjalną niespodziankę: trzy dodatkowe aplikacje rozrywkowe, dzięki którym można wystąpić we własnej reklamie Astry, posłuchać muzyki lub sprawdzić się w grze samochodowej.

Innowacyjność mamy w genach. Nasi inżynierowie wzięli pod uwagę to, że użytkownicy iPhone’ów coraz częściej domagają się oprogramowania ułatwiającego codzienne czynności” – mówi Alain Visser, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej. „Opel FlexApp to szereg narzędzi, które można personalizować i wykorzystywać każdego dnia zarówno w samochodzie, jak i poza nim.”

Planowane jest także wzbogacenie aplikacji FlexApp o dodatkowe narzędzia, jak np. przewodnik po mieście, aby mogła ona służyć przez długi czas. Aplikacja będzie co rok uzupełniana o nowe narzędzia.

 

 

 

 

Aplikacja FlexApp do parkowania, robienia zakupów i dla rozrywki – z opcją personalizacji

Aplikacja Opel FlexApp, dostępna do ściągnięcia za darmo ze sklepów iTunes (http://itunes.apple.com/app/flexapp/id409786653?mt=8), pomaga odnaleźć miejsce do zaparkowania samochodu, kontrolować czas pozostały w parkometrze i zapamiętać miejsce, w którym stoi samochód. Umożliwia również tworzenie listy zakupów i znalezienie najlepszych sklepów. FlexApp jest pomocna przy organizowaniu urlopu. Użytkownicy mogą również nagrać wiadomość i wysłać ją – po uprzednim, bezpiecznym zaparkowaniu samochodu.

Potrzebujesz relaksu po ciężkim dniu w pracy? Opel FlexApp utworzy playlisty dostosowane do nastroju. Nie lubisz jednej z pozycji na liście? Użytkownicy mogą po prostu przejść do następnej piosenki, a FlexApp Mood Player ją zmieni.

Funkcja Hot Spot pomaga wybrać najważniejsze użyteczne miejsca i dane kontaktowe, np. dealerów Opla, restauracji, hoteli. Aplikacja pomoże dotrzeć do wybranego miejsca docelowego – można wybrać pomiędzy najszybszą, a najkrótszą trasą i wyeksportować konfigurację do Google Maps lub Navigon.

Zgodnie z filozofią Opla aplikacja FlexApp jest elastyczna, a więc można ją personalizować. Użytkownicy mają możliwość dostosowania swojego ekranu głównego. Sześć aktualnych narzędzi można przenieść do innego miejsca oraz aktywować/dezaktywować na ekranie głównym. Można wybrać wszystkie lub tylko jedną do użytku codziennego.

Aplikacja Opel InnovationApp do modelu Astra Sports Tourer

Ta aplikacja do iPhone’a (http://itunes.apple.com/us/app/opel-innovation/id408699452?mt=8) oferuje podróż poprzez najatrakcyjniejsze innowacje nowego Opla Astra Sports Tourer dzięki technologii AR. Pozwala ona doświadczyć korzyści płynących z nowości Opla, jak np. FlexRide i FlexFold.

Aplikacje do Astry pozwalają wystąpić we własnym klipie

Ponadto, Opel stworzył trzy dodatkowe aplikacje dla miłośników Astry. YouStar (http://itunes.apple.com/us/app/opel-astra-youstar/id359390764?mt=8) to spersonalizowany klip video, dzięki któremu można zostać gwiazdą reklamy telewizyjnej Opla Astry. Użytkownicy mogą wybrać własne zdjęcia i zamieścić je w video Astry. Następnie mogą udostępnić je znajomym poprzez pocztę elektroniczną, na facebooku lub portalu YouTube.

YourBeat (http://itunes.apple.com/us/app/opel-astra-yourbeat/id382225009?mt=8) pozwala na personalizację odtwarzania plików audio z sieci. Za pomocą tej aplikacji można stworzyć własną ścieżkę dźwiękową dzięki możliwości słuchania radia z sieci na żywo. Do wyboru są trzy style muzyczne: RnB, Acid Jazz i Loung Music.

YourCoup (http://itunes.apple.com/us/app/opel-astra-yourcoup/id393137581?mt=8) to gra samochodowa, w której można prowadzić nową Astrę. Gra wywołuje dreszcz emocji, daje przyjemność płynącą z dynamicznej jazdy i zaawansowanej technologii. Przy wypełnianiu poszczególnych misji gracze mają do dyspozycji wyposażenie Opla, takie jak system AFL+, system FlexRide oraz system kamer Opel Eye. Regularnych graczy zachęcamy do publikowania najlepszych wyników na stronie Opla na facebooku. Dotychczas w grze YourCoup wzięło udział 19 000 użytkowników.

{loadposition NC}