Cena Opla Astra Sports Tourer

Cena Opla Astra Sports Tourer po końcowej akceptacji będzie wynosić około 65 000 złotych

  • Dynamiczne, praktyczne, a przede wszystkim przystępne cenowo kompaktowe kombi
  • Premiera podczas Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu
  • Zamówienia na nową Astrę Hatchback złożyło już 200 000 osób

{googleAds}


{/googleAds}

Opel Astra IV Sports TourerOpel Astra Sports Tourer zadebiutuje na Mondial de l’Automobile 2010 w Paryżu (2-17 października), zamówienia w Polsce będzie można składać na przełomie 2010 i 2011 roku. Silnie zarysowane kombi jest tak piękne, jak i praktyczne. Będzie również przystępne cenowo – po końcowej akceptacji, cena nowej Astry Sports Tourer będzie wynosić około 65 000 złotych.

 

 

Wydajny bagażnik i wyposażenie premium zwiększają funkcjonalność i przestrzeń ładunkową wynoszącą od 500 do 1550 litrów. Przy złożonych siedzeniach tylnych długość przestrzeni bagażowej zwiększona zostaje do 1835 mm, co wynosi o 28 mm więcej niż w obecnej wersji Astry kombi.

{googleAds}


{/googleAds}

Nowością w segmencie pojazdów kompaktowych jest system siedzeń tylnych FlexFold, który pozwala na złożenie do przodu oparć siedzeń tylnych w stosunku 60/40 za jednym naciśnięciem przycisku umieszczonego w ścianach bocznych przestrzeni ładunkowej. Sprężyna zostaje elektrycznie zwolniona, co automatycznie uruchamia szybkie, zdalne składanie oparć. Klapa bagażnika Easy-Access otwiera się w górę po kliknięciu, a zamknąć ją można szybkim ruchem ręki.

Opel Astra Sports TourerW Astrze Sports Tourer zastosowano ekscytujące, innowacyjne rozwiązania marki Opel, które czynią życie wygodniejszym, a jazdę bezpieczniejszą. Obejmują one jedyne w swoim segmencie ergonomiczne fotele przednie posiadające certyfikat niezależnej organizacji Aktion Gesunder Rűcken (AGR); adaptacyjne podwozie mechatroniczne FlexRide, adaptacyjne reflektory przednie AFL+ oraz przednią kamerę Opel Eye rozpoznającą znaki drogowe i ostrzegającą kierowców o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

Po raz pierwszy zaprezentowana na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w roku 2009 pięciodrzwiowa Astra została bardzo dobrze przyjęta, a w ciągu niecałego roku złożono na nią blisko 200 000 zamówień.