Bliski jest Ci Twój OPEL i najważniejsze części jego wyposażenia?

Bliski jest Ci Twój OPEL i najważniejsze części jego wyposażenia? Zastanawiasz się czasem czy rano znajdziesz jeszcze felgi aluminiowe i poduszkę powietrzną na miejscu? Przeczytaj więc to Koniecznie, gdyż we Wrocławiu Policja pomoże Ci ochronić Twojego OPLA, a także skuter!

W dniu 19.11.2011r. w godz. 10.00 – 15.00 w serwisie firmy AMICAR ul. Robotnicza 94 we Wrocławiu, AMICAR wspólnie z Wrocławską Policją w ramach realizowanego programu prewencyjnego p.n .” Twój Pojazd – Twoja Własność”  przeprowadzi akcję znakowania elementów wyposażenia  samochodów a także skuterów.

Pojazd otrzyma „naklejkę rejestracyjną” identyfikującą właściciela samochodu. Naklejka posiada numer stanowiący jednocześnie kod znakowania. Jest ona drukiem ścisłego zarachowania. Składa się z trzech części.

Pierwsza z nich to część, która zostanie naklejona zostanie na samochód, natomiast dwie pozostałe części to jednolite numery kodu znakowania.

Po oznakowaniu jeden z nich zostanie przyklejony w „Dowodzie Tożsamości Pojazdu” który zawiera przyporządkowany, indywidualny numer kodu znakowania , natomiast drugi numer zostanie przyklejony na deklaracji przystąpienia do programu.

 

Od momentu umieszczenia naklejek w wyznaczonych miejscach (samochód, dowód tożsamości pojazdu, deklaracja) dokumenty tj. „Naklejka Rejestracyjna”, „Dowód Tożsamości Pojazdu” oraz „Deklaracja przystąpienia do programu” stanowią zintegrowany komplet opatrzony przyporządkowanym indywidualnym numerem kodu znakowania. Pod tym numerem właściciel pojazdu zostanie wprowadzony do informatycznej bazy danych.

Znakowanie pojazdów odbywać się będzie poprzez naniesienie indywidualnego kodu tajnopisem na części wyposażenia wewnętrznego samochodu oraz „naklejki rejestracyjnej”:

  • radioodtwarzaczy samochodowych,
  • zmieniarek CD,
  • poduszek powietrznych kierowcy i pasażera,
  • oryginalnych nawigacji samochodowych montowanych przez producenta w desce rozdzielczej pojazdu,
  • foteli przednich i tylnych,
  • lusterka boczne,
  • kołpaki /felgi aluminiowe,
  • inne elementy montowane niestandardowo przez producentów samochodów.

Dane pojazdu z oznakowanymi częściami wprowadzone zostaną do jednolitej bazy do wykorzystania przez policjantów.

Jedyną rzeczą którą musi zrobić właściciel pojazdu to podpisanie deklaracji przystąpienia do programu „Twój pojazd – Twoja własność” oraz zgłoszenie do oznakowania wskazanych elementów.

Więcej informacji :

tel. 71 769 35 41

kom 508 085 274

e-mail: marketing@amicar.com.pl

 

Źródło informacji i zdjęcia: Autoryzowany Dealer Fiata – Amicar